Günümüzde sosyal yaşamda birçok olumsuzluklarla karşılaşabiliriz. Gerek aldatılmak gerek ihanete uğramak gerek mesafeler yüzünden güvensizlik gibi durumları sıralayabiliriz. Bu nedenle içimizdeki kuşkunun gitmesi için ne yapılır sorusu aklıma düşer ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı ürettiğimiz casus yazılımla hayatlar artık daha şeffaf bir hal almıştır.

10 yılı aşkın zamandır hizmet verdiğimiz telefon dinleme programcılığı yazılımı profesyonel ve uzman geliştirici arkadaşlarla birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İnternette casus yazılım adı altında satılan çoğu yazılım kötü amaçlıdır ve de kişisel verilerinizi kullanma amaçlı sahte şekilde üretilmiştir. Bu yüzden de uygun fiyat koşulları ve kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimizi önemseyerek size bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktan gurur duymaktayız. Türkiye’nin 4 1 yanından gelen referanslarla ailemizi büyütmekte, gelişen ve değişen teknoloji ile her geçen gün ket be kat büyümekteyiz.

Casus yazılım Türkiye’de bir ilk olması özelliği ile telefon takip sistemi isteyen kişileri cezbeder. Çünkü diğer casus programlarından ayırt edici çok fazla özeliği bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi telefona kolay yoldan fiziksel olarak yüklenmesi, yükleme sonrasında da telefonda kendini gizlemesidir. Kullanıcı asla takip edildiğini fark etmez, fabrika ayarlarına geri dönse dahi program kendini asla resetlemez. Uzaktan bağlanan kişi kontrol paneli ile yapılan her hareket an be an takip edebilir, dilediği uygulamayı bloke edebilir, arama mesaj galeri gibi bölümlerdeki her ayrıntıyı inceleyebilir. Bu yüzden telefon takip sistemi almak istiyorsak bu gibi özelliklerle bezenmiş olmasına dikkat etmeli, güvenilir oluşu ve müşteri satın almasından sonraki hizmetine de dikkat edilmelidir.

Casus yazılımla takip artık çok basit. Kilometreler daha yakın, size uzak kişiler artık yanı başınızda. Aklınızdaki soru işaretleri yerini noktaya bırakacak, kuşkularınız anında yok olacaktır. Güven veren bir ortamda nefes alıyor olmak size de çok iyi gelecektir. Bunu için yapmanız gereken iletişim bölümümüzden bize ulaşmak, daha fazla detayı ve aklınıza takılan her ayrıntıyı bize sormaktır. Bu konuda iddialı olan casus yazılımla hayatlar daha cazip bir hale gelecek, tüm şüpheler yerini güven veren tohumlara bırakacaktır.