Casus yazılım ile kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldırmak için buradayız. Müşteri memnuniyeti ve isteklerinin esas olduğu bu duruşumuz, 10 yıldır hiç aksamadan her geçen süre kendini yenileyerek devam etmektedir. Ülkemizde de ilk olarak öncülüğünü bizim yaptığımız bu program sisteminde bunun başarısını sürmek, gurur verici bir şekilde çalışmamızı daha da heveslendiriyor. Uzman kadromuz ile dünyadaki son teknoloji yöntemleriyle merak ettiğiniz, aklınıza takılan her türlü endişeyi kafanızdan aklınızdan hayatınızdan atabileceksiniz.

Casus yazılımda en önemli özelliklerden bir tanesi kurulum yapılacak olan telefonda programın kendini gizlemesidir. Bununla birlikte yüklenen telefonu istediğiniz zaman takip edebilir, gizli kayıt işlemlerini dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Casus yazılımın en büyük özelliklerinden bir tanesi uzaktan yönetebilme olanağıdır. Kendi mobil cihazınızdan rahatlıkla tüm uygulamaları gözlemleyebilir, takip edebilirsiniz. Üstelik program yüklü olan mobil cihazın hiçbir şeyden haberi asla olmamaktadır. Program mobil cihazda kendini gizlemesi ile büyük bir icattır.

Evlilik hazırlığındaki kişiler, birbirine güvensiz olan sevgililer için büyük ölçüde akıl rahatlatıcı olacak olan bu yazılımla içinizdeki kuşkular son bulacak hayatınızı daha az soru işareti ile idame ettirebileceksiniz. İnternet üzerinden indirebileceğiniz binlerce casusluk yazılımı adı altında birçok programa ulaşabilirsiniz fakat kötü niyet barındırdıklarını asla aklınızdan çıkarmayın, lisanslı ve güvenilir olması hem kendi açınızdan hem cihazınız açısından oldukça önemlidir. Farklı virüsleri cihazınıza bulaştırıp, tehlikeye atmayın. Casus yazılımı sistemimiz, gayet güvenli ve kendini gizleyebilme özelliğine sahiptir. Yüklenen telefonda kişilerin bu sistemi asla bilme şansı yoktur. Kişiler, fabrika ayarlarına geri dönse dahi program kendini silmez. Uzaktan takip eden kişi, yapılan uygulamaların her birini görebilir, yapılan her konuşmayı ses dosyası şeklinde kayıt altına alabilir.

Gizli video çekimi özelliği ile de güven anlamında şüphe duyduğunuz her bir duruma karşı bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de Alzheimer hastaları için hasta yakınlarına kesinlikle ve kesinlikle bu programı öneriyoruz. Harika özellikleri sayesinde hastaların bir telefon kadar uzağında olup, her şeyi görüntüleme imkânına sahip oluyorsunuz. Gizli ve aynı zamanda sessiz çalışan bir özelliğine sahiptir. Bu sayede videoları kaydedebilir, aynı zamanda da fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Cihaz içindeki tüm bilgilere erişme hakkına da bu casus yazılım sistemi ile sahip oluyorsunuz. İçinizdeki tüm şüpheleri yok eden bu sistemle hayatınız kolaylaşacak, istediğiniz kişinin telefonuna programı yükleyerek üzerinizden bir yükü atmış olacaksınız.