Dünya’nın en gelişmiş mobil takip uygulamalarından olan casus yazılımın geliştirmiş olduğu bir diğer alt program da canlı fotoğraf çekimi özelliğidir. Ekran görüntüsü alma aynı zamanda da kaydetme özelliği olan bu programda gizli fotoğraf çekme özelliği de vardır. Casus yazılım programı ile birlikte telefondan takip etme kolaylığı da sağlayan sistem de imkânlar ve kolay kullanabilme özelliği de mevcuttur. Çok özel detaylarla bezenene bu programda müşteri memnuniyeti en üst düzeydedir. Dünya da her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte hareket ettiğimiz sistem kurulumlarında uzun süre verdiğimiz çabaları siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Casus yazılım sisteminde yer alan canlı fotoğraf çekimi sayesinde evli çiftler ya da birbirine güvensiz olan kişilerin akıllarda soru işaretlerinin kalmaması için uygun olan en iyi program diyebiliriz. Değer verdiğimiz, her türlü kötülükten sakındığımız çocuklarımızın da kimlerle görüştüğünü, mesajlaştığını takip etmeyi sağlayan bu programla birlikte ebeveynler rahat bir nefes alacaklar. Tabi bu sadece evli çiftler veya çocuklar için değil özellikle şirket sahipleri için de güven sorununu ortadan kaldırmak için biçilmiş bir kaftan tadında programdır. Bu canlı fotoğraf çekimi desteği genellikle şirket üst yetkilileri tarafından tercih ediliyor. Personellerin iş verimliliği, kontrolü sağlanması amacıyla alınan bu hizmetten sonra gönül rahatlığı ile çalışanlarınıza güvenebileceksiniz.

Canlı fotoğraf çekme özelliği programı aynı zamanda ekran görüntüsü kayıt ve gizli fotoğraf çekimi özelliğine de sahiptir. Kullanıcı panelinde işlemleri başlattığınız zaman bu tüm özellikleri yerinde kullanabilir, yazılımın yüklendiği mobil cihaza bağlanabilir, ekran görüntüsünü görebildiğiniz bu programda dilediğiniz zaman ekran görüntüsü de alabilirsiniz. Güven sarsan durumlarda özellikle tercih edilen casus yazılımın bu programında görüntüleri delil olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kamera sistemini uzaktan gizli bir şekilde açma imkânına sahip olduğunuz bu programda sessiz olarak fotoğraf kaydetme şansına da sahipsiniz. Bununla birlikte istediğiniz kişinin kiminle birlikte olduğunu, nasıl bir ortamda var olduğunu görebilirsiniz. Ortam seslerinin de kayıt olarak dinletildiği bu programda güvensizlik sorununu ortadan kaldıracak, şüphe duygusunun aklınızı ve ruhunuzu kemirmesine izin vermemiş olacaksınız. Casus yazılımdaki programları ve diğer ayrıntılı özellikleri keşfettikçe hayatınızın daha kolay daha güvenli daha rahat veren bir ortamda geçtiğinin tadına varacaksınız. Casus yazılımla birlikte aklınızdaki tüm soru işaretlerini noktaya çevirmeniz için daha ne bekliyorsunuz?